Svatební servis

Květiny

Květiny jsou od nepaměti nedílnou součástí každého svatebního veselí. Všeobecně přidávají svatbě slavnostní a pohádkově romantickou atmosféru a prohloubí i estetický dojem na fotografiích.

Podělte se s námi o Vaši oblíbenou barvu, vůni a druh květin a vše ostatní nechte na nás... Poradíme Vám s designem a tvarem kytice, aby ladila k Vašim šatům, a navrhneme ji tak, aby byla třešničkou na dortu Vašeho dokonalého vzhledu.

Co vše budete potřebovat?
Svatební kytici pro nevěstu, květiny pro družičky i malou kytičku do klopy ženichova saka, dekorace pro interiér i na svatební tabuli, vazby pro zdobení vozů, myrty či věnečky. Menší květiny by měly mít i dámské poloviny rodičovských párů, svědkyně, příp. babičky.

Hudba a zábava

Živá kapela nebo DJ, s ozvučením nebo bez, vybrat vhodný žánr k obřadu, k hostině, pro zábau na tanečním parketu - s tím vším Vám rádi pomůžeme!

Zajistíme pro Vás harfenistku, houslistu či rovnou celý kvartet, který učiní Váš obřad nezapomenutelným...

Spolehnout se na nás můžete i během oběda či večeře...

A nakonec rozproudíme a rozhýbeme ladnými tóny celý parket až do rána...

Svatební oznámení
a grafika tiskovin

Formální, originální, vtipné, papirové, plastické, 3D - už jste si vybrali?

Ano, řeč je nejen o svatebním oznámení, ale vlastně o celkovém vzhledu tiskovin, které během celého plánování a v průběhu svatby využijete...:

...k tomu, abyste hostům Váš nejkrásnější den v životě oznámili, abyste jim sdělili, kde a kdy se svatba koná, aby věděli, kam si sednout u svatební tabule, co v ten den ochutnají za menu, a v neposlední řadě také, abyste jim za účast posléze poděkovali...

Vyberte si, jak bude Vaše svatba vypadat "na papíru"...z katalogu či s pomocí naší grafičky si vytvoříte unikátní styl, který bude jen a jen Váš!

Svatební dorty
a cukroví

Svatební dort bývá dnes často vrcholem celé hostiiny. Díky dostupnosti nejrůznějších surovin a šikovnosti naší cukrářky si můžete dovolit vymyslet ten nejbláznivější dort a Vaše prání bude splněno! Od barev, tvarů, velikosti, příchutí, potahů či zdobení - fantazii se zde meze nekladou - vždy bude stvořeno jedinečné dílo, po kterém se jen zapráší!

Pro Vaše hosty připravíme domácí cukroví, koláčky a výslužky inspirované jak klasickou českou, tak mezinárodní kuchyní...

Charles Bridge Restaurant & Terrace Prague

Smetanovo nábřeží 195, Praha
+420 603 222 379
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.