Restaurace
 

Gastronomický zážitek přímo u Karlova mostu

Charles Bridge Restaurant se nachází přímo u Karlova mostu na Smetanovém nábřeží 195, Praha 1, se vstupem v rušné pasáži mezi Křížovnickým náměstím a Novotného Lávkou, ale když k nám najdete cestu, čeká Vás stylové prostředí, ničím nerušené klidné posezení u vody a příjemný personál.

Naším hlavním cílem je mít spokojené zákazníky jak z řad turistů, ale rádi bychom oslovili také české zákazníky skvěle připraveným jídlem z čerstvých a kvalitních surovin, kteří si současně mohou i vychutnat atmosféru historické části Prahy přímo u nás na vodě na pontonu s výhledem na Karlův most či v historickém sálu restaurace.

V restauraci můžete ochutnat mezinárodní či tradiční českou kuchyni. Kromě stálého jídelního lístku pro Vás připravujeme i sezónní akce. V nabídce najdete širokou škálu teplých i studených nápojů, lahodnou kávu a domácí dezerty. To vše doplňuje široká nabídka českých i zahraničních vín, které Vám obsluha velmi ráda doporučí. Složení vinného lístku volíme tak, aby si každý návštěvník přišel na své, ať už našel oblibu ve vínech suchých, polosuchých, sladších či šumivých.

Restaurace se skládá z pontonu - terasy na vodě, české pivnice a historického sálu. Celková kapacita je až 300 míst. Na pontonu je celoroční komfortní posezení, v zimě jsou prostory vyhřívány a v létě se prostor otevře s místy přímo nad vodou pro zamilované.

Těšíme se na Vaši návštěvu, team Charles Bridge Restaurant.

Ponton

Tato unikátní plovoucí prosklená terasa s celoročním provozem  se nachází přímo na řece Vltavě a disponuje kapacitou 75 - 100 osob k sezení.

Za šumění řeky si vychutnáte skvělou večeři, během akce můžete nakrmit labutě a koukat se přitom na dominantu pražských památek -
Karlův most...

firemni akce terasa2

Historický sál

Tento ojedinělý prostor poskytuje kapacitu 75 - 100 osob (k sezení) ve staročesky laděném sále s vysokými stropy, odhaleným původním zdivem s neorenesančními klenbami a sezením u masivních dřevěných stolů.

Je vhodný pro uspořádání soukromých oslav, rautů a především svatebních hostin.

firemni akce sal2

Pivnice

Tato část naší restaurace nabízí členitý prostor k sezení pro 50 - 65 osob.

Je vhodné ji využít k podávání servírované večeře nebo jako doplňující prostor ke zvýšení kapacity historického sálu.

Nachází se na stejném podlaží jako náš historický sál.

firemni akce pivnice2

Sledujte nás na Instagramu
#charles_bridge_restaurant

Charles Bridge Restaurant & Terrace Prague

Smetanovo nábřeží 195, Praha
+420 603 222 379
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.